6310 110

Aeroflotiga soodsalt Aasiasse

Hiina, India, Tai

Aeroflotiga soodsalt Aasiasse
Pakkume Aerofloti soodsaid lennupileteid Aasia suunal! Vene lennufirma Aeroflot on üks maailma vanimaid lennukompaniisid. Ettevõte asutati juba 1923. aastal. Nõukogude perioodil oli tegu maailma suurima lennufirmaga, tänapäeval kuulub Aeroflot maailmas kasumlikumate lennufirmade sekka. Aeroflot on ka Star Alliance'i liige. Lennuperiood kuni detsembri lõpuni, hinnas 10 kg käsipagasit ja 23 kg äraantavat pagasit.
 • Tallinn – Peking – Tallinn

  17.10.2017 - 25.03.2018

  al. 452 
 • Tallinn – Shanghai – Tallinn

  17.10.2017 - 25.03.2018

  al. 452 
 • Tallinn – Delhi – Tallinn

  29.10.2017 - 25.03.2018

  al. 511 
 • Tallinn – Hong Kong – Tallinn

  30.10.2017 - 25.03.2018

  al. 556 
 • Tallinn – Bangkok – Tallinn

  04.10.2017 - 25.03.2018

  al. 560 
Loe reisitingimusi

Bangkok

Bangkok (tai keeles Krung Thep) on Tai pealinn, mis asub Menami jõe suudmes 33 km kaugusel Siiami lahest. Linna ilmestavad rohked kanalid ja jõeharud, kus on hulgaliselt paatelamuid. Rohketest ehitusmälestistest on eriti suurejoonelised nn. kuninglikud kloostrid (Wat Pho, Wat Arun, Suthat, Wat Bovoranives) ning kuningaloss. Selles turistisõbralikus linnas on vaadata palju ning lisaks ajaloolistele vaatamisväärsustele on Bangkok kogu maailmas tuntud veel oma heade toitude ja kireva ööelu poolest.

Mida me soovitame?

 • Tänaval suitsetamise või nätsu mahaviskamise eest võib trahvi saada.

 • Väga ebaviisakas on oma pahameele väljanäitamine, konfliktid lahendatakse naeratusega.

 • Inimeste pildistamiseks on viisakas luba küsida ning sõjaliste objektide ja saatkondade pildistamine ei ole sobilik.

 • Naised ei tohi puudutada munki ega nendele kuuluvaid esemeid ning istuda munkade kõrvale. Bussides ja paatides on viimane istmerida tavaliselt munkade jaoks.

 • Austada tuleb ka Tai kuningat, näiteks ei tohi mahakukkunud rahale peale astuda, sest rahal on kuninga pilt, markide kleepimisel ei sobi neid keelega niisutada, sest paljudel markidel on kuninga pilt jne. Riigihümni kõlamisel tuleb püsti tõusta.

 • Tuleb arvestada, et jalgu peetakse räpasteks ning seetõttu ei tohiks kedagi jalaga puudutada ega jalgu näiteks tooli peale asetada. Ka inimeste pea puudutamine (paitamine) on ebaviisakas. Kodude ja templite külastamisel tuleb jalanõud ära võtta.

 • Tailased on üldiselt väga tolerantsed ning turistide riietuse osas mingisuguseid rangeid nõudeid ei ole, kuid templite külastamisel on nõutav korrektne riietus, mitte liialt paljastav. Eelkõige tuleb katta õlad ja põlved.

Mida me teame?

Bangkoki ametlik nimi on kantud Guinnessi rekordite raamatusse kui maailma pikim pealinna nimi. Bangkoki ametlik nimi on Krung Thep Mahanakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayuthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani Burirom Udomratchaniwet Mahasathan Amon Piman Awatan Sathit Sakkathattiya Witsanukam Prasit.

Kuulsaimad ööelu alad Patpong ja Soi Cowboy asuvad Silomi tänava piirkonnas.

Tais on keelatud kodust välja minna ilma aluspesuta või ilma särgita.

Suurema osa Bangkoki elanikkonnast moodustavad tailased, kuid linnas elab ka palju teiste rahvuste esindajaid.

 • Suurimaks vähemusrahvuseks on hiinlased, kes on peamiselt tegevad kaubanduses ning omavad üsna suurt kontrolli Tai majanduse üle.
 • Linnas elab palju ka India päritoluga inimesi, kes peamiselt tegelevad õmbluse- ja tekstiilitööstusega.
 • Lihttööliste hulgas on palju immigrante Birmast ja Bangladeshist.

Bangkokis on üle 30 000 takso.

Aastatel 1931-1949 elasid Tais Eestist pärit budistlikud mungad Karl Tõnisson (vend Vahindra) ja Friedrich Lustig (vend Ananda), kes mõnda aega peatusid ka kuulsas Wat Po templis. Pärast Tõnissoni surma (1962) kuulutati ta bodhisatvaks.

1995. aastal tabati Bangkoki lennujaamas neli Eestist pärit narkokullerit. Tänu amnestiatele said nad ainult 10 aastat Tai vanglamugavusi nautida ning pärast seda veel paar aastat Eesti vanglat Tai vanglaga võrrelda.

 

Vaata veel
Küsi reisi kohta infot
     
* Väljad on kohustuslikud