6310 110

Ruslinega Tallinnast Peterburgi

Peterburg, Venemaa

Ruslinega Tallinnast Peterburgi
Pakkumise kehtivusaeg on lõppenud. Kui soovid sellesse sihtkohta siiski reisida, palun anna oma soovist märku e-postiaadressil gotravel@gotravel.ee!

Meil on hea meel pakkuda lennupileteid Tallinn–Peterburi–Tallinn suunal alates 14.06 2017. Lennud toimuvad 2 korda päevas. Rusline lendab Bombardier Regional CRJ 100/200 tüüpi lennukitega. Rusline on üks Venemaa suurimaid lennufirmasid, asutatud juba 2003. aastal.


NB! Soodsa hinnaga pilet eeldab paindlikkust reisi kuupäevades!

  • Tallinn - PETERBURG - Tallinn

    14.06.2017 - 28.10.2017

    al. 96 
Loe reisitingimusi

Venemaa

Venemaa on maailma suurima pindalaga riik, võttes enda alla 11,5% maailma maismaast, hõlmates 11 ajavööndit ja asudes oma territooriumiga nii Euroopas kui Aasias.

Venemaa on vaatamisväärsuste poolest väga rikas. Siin on Kaukaasia kuurortid mineraalvetega ja Musta mere äärsed kuurortid suurepäraste randadega, mägised turismibaasid, kus saab tegeleda alpinismi ja mägisuusatamisega, Baikali järv koos unikaalse regiooni loomastikuga, arvukad ajaloolised ja arhitektuurilised mälestised Moskvas ja Peterburis, aga ka paljudes teistes Venemaa linnades, rääkimata vene suurejoonelisest, aga soojast külalislahkusest, mis on kuulus ja eraldi elamusena väärt kogeda.

Mida me soovitame?

  • Tolliinfo. Venemaale sisenemisel täidetud tollideklaratsioon tuleb hoolikalt alles hoida, sest selle peab tagastama väljudes riigist, isegi kui reisitakse teise SRÜ riiki.

  • Jootraha. Jootraha andmine pole kohustuslik, aga on väga tervitatav ja oodatav, seda eriti taksos, restoranides (jootraha vahemikus 5 – 10% arve summast)

  • Turvalisus. Ettevaatusabinõuna on soovitatav hinnalisi esemeid mitte kaasas kanda. Taskuvargad võivad tegutseda rahvarohkemates paikades.

  • Joogivesi. Joogivee kvaliteet on varieeruv, soovitatakse juua pudelivett.

Vaata veel
Küsi reisi kohta infot
     
* Väljad on kohustuslikud