6310 110

Romantiline Pariis

Pariis, Prantsusmaa

Romantiline Pariis
Pakkumise kehtivusaeg on lõppenud. Kui soovid sellesse sihtkohta siiski reisida, palun anna oma soovist märku e-postiaadressil gotravel@gotravel.ee!

Pariisi peetakse õigustatult üheks maailma kaunimaks ning romantilisemaks linnaks. Eiffeli torn, Triumfikaar, Jumalaema kirik, Louvre, Champs-Elysees, Sacre Coeur, Pantheon, Montmartre, Montparnass - on vaid mõned tuntumad näited.

 

Pariis on täis suurepäraseid vaatamisväärsusi, kunstiaardeid, arhitektuuripärleid. Selle kõige avastamiseks ei piisa ka kuudest ja aastatest. Soovitame Sul  huvipakkuvamad objektid eelnevalt välja valida ja koostada omale marsruut nende külastamiseks, nii hoiad aega kokku. Pariisi külastab igal aastal ligi 45 miljonit turisti ning piletijärjekorrad linna sümbolite juures võivad olla meeletud.

Vaata lähemalt, millised üritused ja festivalid Pariisis sel aastal aset leiavad.

 • Pakett hotellis Best Western Montmartre  

  Hinnas: majutus 2 ööd, koht kaheses toas, edasi-tagasi lennupilet Pariisi, lennujaamamaksud (seisuga 26.06.2013), reisibüroo teenustasu.

  al. 451 
 • Pakett hotellis Astoria Opera  

  Hinnas: majutus 2 ööd, koht kaheses toas, hommikusöögid, edasi-tagasi lennupilet Pariisi, lennujaamamaksud (seisuga 26.06.2013), reisibüroo teenustasu.

  al. 484 
 • Pakett hotellis Crowne Plaza Republique  

  Hinnas: majutus 2 ööd, koht kaheses toas, hommikusöögid, edasi-tagasi lennupilet Pariisi, lennujaamamaksud (seisuga 26.06.2013), reisibüroo teenustasu.

  al. 545 
 • Pakett hotellis Napoleon  

  Hinnas: majutus 2 ööd, koht kaheses toas, hommikusöögid, edasi-tagasi lennupilet Pariisi, lennujaamamaksud (seisuga 26.06.2013), reisibüroo teenustasu.

  al. 606 

NB! Paketi hind võib muutuda sõltuvalt kohtade olemasolust ja reisi kuupäevadest!

Pakkumine kehtib kuni 29.12.2014

 

Pariis

Pariisi peetakse õigustatult üheks maailma kaunimaks ning romantilisemaks linnaks, kus igal sammul leidub paiku, ehitisi ja mälestusmärke, millised on raiunud end maailma ajalukku ning saanud kõigile tuntud ja teatud sümboliteks. Näiteks Eiffeli torn, Triumfikaar, Jumalaema kirik, Louvre`i kunstimuuseum, Moulin Rouge kabaree, Montmartre`i mägi jne.
Selles tohutus linnas, mille täielikule avastamisele ei jätkuks ka kuudest ja aastatest, võib leida kõike - kultuuri, meelelahutust, silmailu, romantikat, häid sööke ja jooke jne.

Suur osa linnast, kaasaarvatud Seine`i jõgi kuulub  UNESCO Maailmapärandi nimekirja. Igal aastal külastab Pariisi ligikaudu 45 miljonit turisti.

Mida me soovitame?

 • Disneylandi külastades - tutvuge pargi plaaniga kodus, elimineerige kohe atraktsioonid, mis on liiga kerged või rasked – kõike ei jõua niikuinii. Laias laastus jõuab teha 1-2 sõitu tunnis ehk 15 päevas! Olles koos lastega - varuge mõned näpunukud, mõistatuste vihikud, ristsõnad, keeleväänajad ja elektroonilised vidinad taskusse ning kotti veepudeli müslibatoonide ja šokolaadiampsude kõrvale. Järjekorrast saab nii kvaliteetaeg lapsega.

 • Wiiralti hauani, Père -Lachaise`i kalmistul, on kõige lihtsam jõuda nii – metrooga Gambetta jaama, pääs kalmistule on Avenue du Père -Lachaise`i tänava poolsest väravast, paar trepiastet vasakule ja siis veelkord vasakule – rajoon 88, haud nr 17. Kalmistu peasissekäigu juurest saab ka kalmistuplaani.

 • Pariisiga tutvumiseks soovitame hankida Paris Visite Pass - turisti passi, millega võib sõita nii bussidega, metrooga, trammidega kui ka linnalähirongidega (RER).

Mida me teame?

 • Kuna Pariisi kesklinna ei ole lubatud ehitada kõrghooneid, siis tehti selleks eraldi linnaosa äärelinna - La Defence.
 • Kõik teed viivad Pariisi, lõppedes kesklinna keskpunktis Jumalaema kiriku ees.

 • Pariis on tuntud kui „Tulede linn“, sest see oli ideede ja kultuuri keskus renessanss- ja valgustusajastul. Pariis oli ka üks esimesi linnu, mille tänavatele paigaldati tänavalambid.
Vaata veel
Küsi reisi kohta infot
     
* Väljad on kohustuslikud